29.07.2015
Çalışma arkadaşımız Ahmet KURU yıllık izni sırasında Edirne/İpsala’da ailesinin mahsullerini Toprak Mahsulleri Ofisine teslim ederken, işlemlerin PROMAG PCR310U Temassız Akıllı Kart Okuyucu-Kodlayıcı ürünümüz ile yapıldığını yerinde gördü.

Türkiye genelinde çiftçiler Ziraat Bankası’ndan aldıkları Başak kartları PROMAG PCR310U ürünümüze okutarak, mahsullerini Toprak Mahsulleri Ofisine teslim ediyorlar.30.06.2015
Biliyorsunuz ki, temassız akıllı kartların günlük hayatımıza sağladığı kolaylıklardan biri de toplu taşıma araçlarında ücret ödemesinin bu kartlarla yapılıyor olmasıdır.
Ulaşım araçlarındaki kart okuyuculara kartımızı yaklaştırdığımızda, bir binişlik tutar kartımızdaki bakiyeden düşülmektedir. Aynı zamanda, biniş tutarı ve kalan bakiye ekranda görünmektedir.
Böylelikle biniş ücretlerimizi hızlı, modern ve ekonomik bir şekilde ödemiş oluyoruz.
Ayrıca, bozuk para bulamama ve bilet temin edememe gibi sıkıntılar yaşamadan hızlı biniş ve seyahat imkânına sahip oluyoruz.
Ankara Ego Genel Müdürlüğü de kart dolum projesi için ACS ACR1281U-C1 Temaslı + Temassız Akıllı Kart Okuyucu - Kodlayıcı ürünümüzü tercih etti.09.04.2015
E-imza Bilgi Güvenliği Hizmetleri A.Ş (e-imzaTR) şu ana kadar en yüksek ACS ACR38T-D1 ürünü alımını yaptı.
Son alımı ile birlikte e-imza sektöründe ACS ACR38T-D1 ürünümüzün yeri tescillendi.


17.02.2015
Turkcell İletişim Merkezleri, SIM kartlarını kişiselleştirmek için ACS ACR38U-I1 Temaslı Akıllı Kart Okuyucu - Kodlayıcı ürünümüzü tercih etti.


15.04.2014
UPS firması teknolojideki lider konumunu korumaya devam ediyor. UPS aracına gelen kargoların etiketlerinde bulunan barkodlar, Yönbil'in geliştirdiği sisteme entegre edilmiş olan CIPHERLAB 1660 barkod okuyucu ürünümüz ile okutulduğu anda, barkod içerisindeki bilgiler merkeze bildiriliyor. O andan itibaren gönderici ve alıcılar kargolarını takip edebiliyorlar.


03.10.2013
Günümüzde, belgeleri ıslak imza ile imzalamaya gerek yok. E-imza Bilgi Güvenliği Hizmetleri A.Ş (e-imzaTR) ‘ den alacağınız elektronik imza kartı sayesinde hem imzanız taklit edilemez hem de imzalayacağınız yere gitmeden internet üzerinden işinizi bitirebilirsiniz. E-imzaTR şirketi okuyucu olarak ACS ACR38T-D1 akıllı kart okuyucu ürünümüzü tercih etti; Şirketimiz aracılığıyla, e-imzaTR logolu ACS ACR38T-D1 okuyucular özel olarak imal edildi.


30.09.2013
Artık, benzin alırken akaryakıt şirketlerinin birikim sağlayan kartlarını kullanmayan kalmadı. Müşterilerimizden Asis Otomasyon, bu çözüm için özel olarak ürettirdiğimiz WBE WBT-1370 12V Manyetik Kart Okuyucu ürünümüzü seçti. Bir daha benzin almaya gittiğinizde, muhtemelen bizim okuyucular ile kartınıza puan yüklenecek.


11.07.2013
Otellerde, görmeye alıştığımız anahtarlar kalmadı. Oda kapılarını ve elektriği artık akıllı kartlar açıyor. Wolfer Yazılım Teknolojileri firmasının ürettiği çözümde, RFID destekli CIPHERLAB El Terminali ürünümüz kullanılıyor. Bilgisayar gerektirmeden ve kartları bir cihaz içine yerleştirmeden bilgileri kartlara temassız yüklemek, işleri oldukça kolaylaştırıyor.


10.06.2013
Bankalarda öncelikli işlem sırası almak için banka kartınızı okutmuyor musunuz? İş Bankası’nda ve DenizBank'ta sizlere CHAMPTEK MR300 Manyetik Kart Okuyucularımız yardımcı oluyor.


07.03.2013
Eskiden, lunaparklarda veya benzer oyun alanlarında önce jetonlar alır, jetonunuz bitinceye kadar oynardık veya yiyecek alırdık. ATM Dış Ticaret Pazarlama (Joker Oyuncak) firmasının geliştirdiği çözüm ile jeton yerine geçen para yüklenmiş kartlar satın alarak MR300 manyetik kart okuyucularımızın entegre edildiği sistemler ile oyun keyfi artık çok daha kolay.


Barkod
BARKOD