İthal etmekte olduğumuz cihazların büyük çoğunluğu ülkemizde geliştirilmekte olan projelerin birleşenleri olmaktadır. Bu nedenle proje geliştiren firmalar test amacıyla tek bir ürünü özel indirimli satın alabilecekleri gibi isterlerse test sonucunda iade edebilmek için konsinye olarak talep edebilirler.

    Ayrıca arzu edilirse, uzman elemanlarımızın teknik desteğinden yararlanabilirsiniz: Bazı testleri şirketimizde yapabileceğiniz gibi kısa süreli testler için proje geliştirilen ortamı ziyaret edebiliriz.

    Konsinye ürün talep eden SADIK MÜŞTERİLERİMİZ oluşturdukları kredi limiti içinde kalmak kaydıyla ürünleri test edip sonunda İADE KOŞULLARIna uygun iade etme şansına sahiptirler.

    Yeni potansiyel müşterilerimiz ile ilgili yaşadığımız en büyük güçlük konsinye verilen ürünün takibinin güçlüğüdür. Bu nedenle ilk defa bizimle çalışmayı düşünen müşterilerimizden konsinye almak istedikleri ürün için ödeme talep etmekteyiz. Test sonunda İADE KOŞULLARIna uygun iade etme durumunda ödemeleri geri iade edilecektir.
Barkod
BARKOD