07. ACS
01. CHAMPTEK
02. CIPHERLAB
    1988 yılında kurulan Cipherlab AIDC (otomatik tanımlama ve veri toplama) ürün ve sistemlerini tasarlar ve üretir. Şirket kendini dünya çapındaki firmalara hizmet vermeye, iş yapmaya ve iş değerleri oluşturmanın daha etkili ve verimli yollarını aramaya adamıştır.

    CipherLab' in EMEA, Amerika, Asya-Pasifik, ve Çin'de yan kuruluşları ve ortakları vardır. Uzun dönemli ilişkilerdeki büyüyen ağ da fırsat ve dinamik esneklik ile dünya bölge ve pazarlarının özgün ihtiyaçlarına hizmet vermek için kurulmuştur.

    CipherLab optik, elektronik, makine mühendisliği, iletişim teknolojileri, yazılım ve sanayi uygulamalarını araştırmak için muazzam kaynaklara yatırım yapmıştır. Bilgili ve deneyimli mühendislerin sanayi partnerleri ile ortaklaşa çalışarak müşterilerin ihtiyaçlarının yanı sıra zamanlı ve ortak servis sağlayan yeni sistemler dizayn etmekte, yaratmakta ve mühendisliğini yapmaktadır.

    Şirket, kaliteyi sağlamak ve çevreye zararı en aza indirmek için üretim kapasitesini ve verimliliğini sürekli geliştirmektedir. Cipherlab, ISO 9001 ve ISO14000 onaylı, esnek ve zamanında teslimat ile rekabetçi fiyatlarla kaliteli ürün imkanı sunmaktadır. Cipherlab bazı firmalara fason olarak ürün üretmektedir. Birçok ürün Cipherlab kalitesiyle farklı marka adlarında satışa sunulmaktadır.

Firmamız 2005 Yılından beri CIPHERLAB markasının Türkiye temsilcisidir.

www.cipherlab-tr.com
www.cipherlab.com
03. SNBC / BEIYANG
04. NUMA
06. PROMAG
08. WBE
09. HPRT
Barkod
BARKOD