07. ACS
01. CHAMPTEK
02. CIPHERLAB
03. SNBC / BEIYANG
04. NUMA
06. PROMAG
08. WBE
09. HPRT
HANIN KİMDİR?
    Çin-Xiamen yerleşikli Xiamen Hanin Electronic Technology Co., Ltd, etiket ve POS yazıcıların üretiminde ve tasarımda uzmanlaşmış lider bir tedarikçidir. Yüksek kalite, rekabetçi fiyat, sorunsuz servis ve son teknoloji ile birleştirilmiş ürünlerini hizmete sunar.

    Donanım ve makine tasarımı, firmware geliştirme, gömülü sistem ve test etme alanında zengin deneyimlere sahip olan 70'den fazla mühendisler ile deneyimli Ar-Ge takımına sahiplerdir. Geçen yıllardan beri hızlı büyüyen Hanin, mobil, etiket ve POS yazıcıları hizmete sunmak için Dünya çapında ve Çin'deki büyük birçok firma ile iş birliği yaptı. Özellikle, Dünya da 2. ve Çin'de 1. olan yazıcı mekanizması üzerinde geniş bir sevkiyat miktarına sahiplerdir.

    Şirketleri ISO 9001 kalite sistemi ile uyumlu, ürünleri ise CE, FCC, RoHS ve CCC düzenlemeleri ile uyumludur.

    "HAN" Çin milletinin ünvanı, "IN" ise Çin dilindeki "print" kelimesini temsil eder. HANIN, hareketli tipografik basımı ilk icat eden Çin atasıdır. Bu nedenle bütün Çin milletinin gurur duyabileceği bir yazıcı markası oluşturma zaferine atalarının yaratıcılığı ve mirası ile ulaşacaklarına inandıkları için şirketlerine "HANIN" ismini verdiler.

HANIN NE YAPAR?
    Termal fiş yazıcı, termal etiket yazıcı ve nokta vuruşlu yazıcıları araştırır, tasarlar, üretir, geliştirir ve kullanıcılarının hizmetine sunar.

    HPRT veya OEM/ODM markaları altında (giriş seviyesinden üst düzeye, perakendecilikten ağırlamaya, masaüstünden mobile, fişten etikete) yazıcıların geniş bir yelpazesini sunar.

ŞİRKET KÜLTÜRÜ
    Ar-Ge prensibi: Geleceğe yönelik derinlemesine bilgi birikimi yapma

    Çalışma prensipleri: faydacı ve dürüst olmak

    Vizyonları; yüksek kalite, rekabetçi fiyat, sorunsuz servis ve son teknoloji ile birleştirilmiş ürünlerini hizmete sunmaktır.

Firmamız 2014 Yılından beri HPRT markasının Türkiye temsilcisidir.

www.hprt-tr.com
www.hprt.com
Barkod
BARKOD