07. ACS
01. CHAMPTEK
02. CIPHERLAB
03. SNBC / BEIYANG
    SNBC (Shandong New Beiyang Information Technology Co.) yeni bir yüksek teknoloji kuruluşudur. 2002 yılının Aralık ayında Weihai Beiyang Electric Group Co. tarafından kurulmuştur.

    SNBC, ilgili ürünlerin yanı sıra araştırma ve geliştirme, üretim, özel yazıcı/tarayıcıların servisi ve satışında uzmanlaşmıştır. SNBC, bağımsız icatları sayesinde oluşan büyük ölçekli üretimleri ve özel yazıcı/tarayıcıların temel tasarım üretim teknolojilerin ustası olan tek Çin kuruluşudur. Teknoloji merkezi olan Çin özel yazıcı sektöründe ilk olarak “State-Accredited Enterprise Technology Center” olmuştur ve laboratuvar, Conformity Assessment (CNAS) için China National Accreditation Service tarafından resmen tanınmıştır. Küçük termal transfer yazıcı, teknoloji ve ulus bilim alanında ikincilik ödülünü, Termal Baskı Anahtar teknolojisi ve Ürün sanayileşme projesi de 2009 Çin Bilgi Endüstrisi Önemli Teknik Buluş ödülünü kazanmıştır.

    SNBC, Çin'de özel baskı ve tarama alanında özel patente sahiptir. SNBC, Çin'in iki ulusal standardı olan “Termal Yazıcı Genel Normları” ve “Sayfa Beslemeli Tarayıcı Genel Tanımları” tek tasarlayıcısı ve “Etiket Yazıcı Genel Teknik Tanımlamaları” nın ana tasarlayıcısıdır.

Firmamız 2007 Yılından beri BEIYANG markasının Türkiye temsilcisidir.

www.newbeiyang.com
04. NUMA
06. PROMAG
08. WBE
09. HPRT
Barkod
BARKOD