07. ACS
01. CHAMPTEK
02. CIPHERLAB
03. SNBC / BEIYANG
04. NUMA
06. PROMAG
08. WBE
WBE(SHENZHEN WORLD BRİDGE ELECTRONİCS CO., LTD.)
    2000 yılında kurulmuş, manyetik kart IC\RF yazıcı okuyucu cihazlar, kart dağıtıcı, kiosk yazıcı ve nakit ödeme modülleri hakkında profesyonel araştırma yapan yüksek teknoloji kuruluşudur.

    WBE ürünleri, Finans, Telekom, Güvenlik, Self-servis terminali, Park, Petrol, Oyun ve Vergi sistemlerinin yanı sıra Çin' in büyük ve orta ölçekli şehirlerinde e-devlet projeleri gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

    Örneğin, WBE kart okuyucuları ve mini yazıcıları Çin' in Agricultural bankasının (Çin Ziraat Bankası) ihalesini kazandı ve Çin mobil projelerinde ve piyasada yaygın olarak kullanılmaktadır.

    WBE, kuruluşundan beri sürdürülebilir kalkınma stratejisini izlemektedir. Kaliteli ürünler sağlamak için ISO9001:2001 kalite yönetim sistemi sertifikasını aldı ve pazarda rekabetçi olabilmek için ürünlerini geliştirmeye devam ediyor.

    WBE, Guangdong, Pekin, Sangay gibi Çin' in bölge ve şehirlerinde faaliyet göstermektedir. Denizaşırı pazarlara girebilmek için 2005 yılında Fransa' da 19. CARTES fuarına ve sonrasında her yıl bu fuara katıldı. An itibari ile Güney Kore, Singapur ve diğer Asya pazarlarının yanısıra İngiltere, Fransa, Almanya ve diğer Avrupa pazarlarına girdi.

    Şirket "Pazar odaklı, AR & GE öncüsü olan, Teknoloji tabanlı" politika ile aynı çizgi doğrultusunda "Yeteneğine dayanarak, Pazarlama destekli, Garantili, Hizmet odaklı" iş prensipleri ile gelişmiş yönetim fikirleri ve deneyimleri ile iş gücünü artırır. Yüksek FİYAT-PERFORMANS avantajı ile farklı müşteri gereksinimleri için pazarda talep edilen ürünleri geliştirmektedir.

Firmamız 2013 Yılından beri WBE markasının Türkiye temsilcisidir.

www.wbe-tr.com
www.wbe.com.cn
09. HPRT
Barkod
BARKOD